R10.net Davetiye Kodu – ÜCRETSİZ

Blog

R10.net’e nasıl üye olunur?

Bu konu başlığı altında anlatacağımız şeylerden birisi r10.net e nasıl üye olunur? Ücretsiz davetiye kodu nasıl alınır? hakkında olucaktır. Öncelikli olarak r10.net nasıl bir kuruluştur, ufak olarak bundan bahsedelim.

R10.net 2005 yılında kurulmuş olup günümüz zamanına dek işlevini kararlılıkla sürdüren üyelerini tamamen seçerek güvenli bir şekilde sitesinde barındıran, önlemlerini tam anlamıyla almış bir profesyonel hizmet veren webmaster forum sitesi konumundadır. SEO, Webmaster, Web Tasarım, Grafik alanlarında öncü edinmiş, kişilere hizmet veren bir çalışma içerisinde kendini kanıtlamıştır.

r10 wpvadisi com

Gelelim üye olma safhasına;

İlk olarak; Bir web sitenizin olması gerek ki bu sizi 1 seviye önde yapmalı. Sonrasında size ait web sitenizden mail adresi oluşturmanız. Örnek olarak siteniz halle.com ise mail adresiniz info@halle.com veyahut admin@halle.com şeklinde olmalıdır. Hotmail yahoo veyahut gmail, yandex mail gibi şeyler ile üye olmaya çalışmayın çünkü bir webmaster olarak sizin çapta büyük işlevde ufakta olsa bir kendinizi gösterici özelliğinizin olması gerekmektedir. Bunun da ufak bir kısmını yani ilk aşamasını halletmiş olmaktasınız.

2. olarak özgeçmişleriniz önemlidir. Ne kadar düzenli ifade edilmiş bir özgeçmiş o derece kabul edilebilir bir üyelik onayı demektir. Bu yüzden sallama yazılmaması gereken bir kısım özellikle dikkat ediniz.

3. olarak instagram veya facebook profil bilgilerinizi eklemeyi unutmayın. Size ait olmayan sosyal paylaşım platformlarındaki üyeliklerinizi üye ol kısmına girmeye kalkarsanız üyelik alamazsınız şimdiden benden söylemesi.

Son olarak, Tüm bunları uyguladım fakat,üyelik hani nerede, gelmedi bana hala ileti, diyosanız işte orda biraz beklemelisiniz. Çünkü onaylamalar 1 ila 2 hafta arasınca onaylama da bekletilmektedir. Sonucun size gelmesi sizin referans özgeçmiş kısmında yazıklarınıza temenni olarak, samimiyetinize bağlı olarak onaylandığı takdirde verilecek olan davetiye kodu ile site üyelik kısmından girerek, forumda konu açıp sizde bir r10 üyesi olma özelliğine erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir